Osoby spodziewające się dziecka chcą zadbać o wszystko jak najlepiej. Skompletować wyprawkę, czyli ubrania oraz niezbędne akcesoria. Nie da się ukryć, aby nasze dziecko rosło musi jeść, ponieważ zapewnią to prawidłowe przybieranie masy ciała. Jest to najważniejszy aspekt, na który warto kłaść nacisk. Nie wszystkie Panie z jakichś powodów nie mogą karmić dziecka piersią, wtedy muszą szukać mleka i odpowiedniej buteleczki ze smoczkiem, który nie spowoduje problemów żołądkowych u maluszka.

Najważniejsze cechy przy wyborze butelki do karmienia

Priorytetem jest, aby buteleczka była poręczna dla rodziców i małych rączek dziecka. Kluczowy jest również podział pojemnika na mleko, ponieważ w skomponowaniu mleka zastępczego liczy się precyzja. Dziecko musi przyjąć pokarm w odpowiednich proporcjach, dzięki temu niemowlę nie będzie miało problemów związanych z układem pokarmowym.

Za pomocą podziału na mililitry w butelce jest bardzo prosto przygotować mleczko. Na rynku znajduję się idealnie dostosowana do potrzeb małego butelka do karmienia i przechowywania pokarmu Nanobebe (sprawdź).

Zalety butelki Nanobebe

Główną zaletą korzystania z tej butelki jest wygląd. Smoczek jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa również imituje on pierś matki. Wprowadza to element przybliżający go do bliskości  przy piersi mamy. Dzięki dobremu wyprofilowaniu smoczka u dziecka rozwija się odruch ssania, wspomaga to jego umiejętności. Niezwykle ważne jest również to, że mleko podgrzewane w tej buteleczce nie traci jakichkolwiek środków odżywczych.

Warto wspomnieć również o ty, że butelki Nanobebe mogą być również myte w zmywarce jest to ważne dla wszystkich mam, ponieważ ułatwia to życie opiekunowi. Również nie sposób pominąć faktu, że dziecko łatwiej przystosowuje się do tej butelki po odstawieniu od piersi mamy. Kształt oraz zachowanie pokarmu w wysokiej jakości nie pozwala odczuć gwałtownych zmian. Główną zaletą jest potrójny system odpowietrzania. To właśnie dzięki tej opcji nasze dziecko nie będzie borykało się z bolącym brzuszkiem. Korzystanie z butelki na pewno nie przyczyni się do powstawania uporczywych kolek u maluszka.