Bezpieczeństwo dziecka jest sprawą priorytetową dla każdego rodzica. Rodzice jeżdżący z dziećmi samochodem przykładają dużą wagę do wyboru fotelika dla dziecka. Wybór nie jest prosty, ponieważ obecnie na rynku jest bardzo duży wybór fotelików w różnych zakresach wiekowych. Pomimo szerokiej oferty produktów nie jest rzeczą łatwą znaleźć fotelik w stu procentach spełniający nasze oczekiwania, Szczególnie jeśli chodzi o nosidełko dla noworodka. Młodzi rodzice mogą czuć się przytłoczeni trudnym wyborem.

Czy fotelik samochodowy 0-13 kg BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size jest dobrym wyborem?

Na rynku jest wiele fotelików cieszących się dużym zainteresowaniem rodziców. Jednym z najlepszych jest fotelik BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size (zobacz). Fotelik został zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie, dzięki temu jest to jeden z najbezpieczniejszych fotelików na rynku. Fotelik samochodowy 0-13 kg wyposażony jest w pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber™, który zapewnia optymalną ochronę podczas zderzenia bocznego.

Nosidełko dla noworodka posiada również wkładkę dla dziecka Newborn Hugger™, która zmniejsza ryzyko opadania główki dziecka podczas korzystania z fotelika. Model ten powinien odpowiadać rodzicom ceniących sobie łatwość w obsłudze. Baza Isofix znacznie ułatwia użytkowanie fotelika. Dodatkową zaletą jest wyjątkowy design fotelika. Zagłówek fotelika został zaprojektowany w nowoczesny sposób, zapewnia więcej wygody dziecka podczas użytkowania fotelika jednocześnie chroniąc je w razie zderzenia. W nowej wersji fotelika nie ma poduszek, które należy wyjąć jak dziecko jest starsze.

Nosidełko dla noworodka uniwersalnym rozwiązaniem

To rozwiązanie znacznie ułatwia korzystanie z fotelika na co dzień. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia spersonalizowanie fotelika według własnego gustu. Dodatkową zaletą jest to, że fotelik samochodowy 0-13 kg BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size jest kompatybilny większością popularnych wózków niemowlęcych. Listę wózków kompatybilnych z fotelikiem z łatwością można odnaleźć na stronie producenta.

Nosidełko dla noworodka BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size jest świetnym wyborem na pierwszy fotelik dla noworodka. Może być użytkowany przez niemowlę aż do 12 miesięcy.