Pieluchy jednorazowe to bez wątpienia ogromne ułatwienie w opiece nad dzieckiem, niepozbawione jednak wad. Co zrobić ze zużytymi pampersami? Zwykły pojemnik na śmieci to za mało – nie poradzi sobie z nieprzyjemnym zapachem zużytych pieluch i będzie zapełniał się w błyskawicznym tempie. Jeśli chcemy uniknąć wycieczek do śmietnika kilka razy dziennie, warto zastanowić się nad specjalistycznym rozwiązaniem – szczelny, antyzapachowy kosz na zużyte pieluchy.

Kosze na zużyte pieluchy oraz worki i wkłady do kosza

Konstrukcja antyzapachowego kosza Magic zapewnia szczelność pojemnika – koniec z nieprzyjemnym zapachem pieluch! Nawet podczas wyrzucania kolejnego pampersa zapach z komory kosza nie jest uwalniany. Wystarczy jedną ręką przesunąć uchwyt kosza i zapominamy o brudnym problemie. Kosz mieści aż do 25 zużytych pampersów, co oszczędza czas (potrzeba kilku dni, żeby pojemnik się zapełnił) i pieniądze wydane na worki na odpady.

Kubeł Magic nie wymaga montażu niestandardowych wkładów – wystarczy zwykły worek na śmieci o pojemności 40 l. Promocja – 15 worków na zużyte pieluszki (wkłady do kosza na pieluchy) Magic dostaniemy przy zakupie kosza za darmo. Worki są nieprzepuszczalne dla płynów i brzydkich zapachów oraz wykonane z materiałów nadających się do recyklingu.

Kosz na brudne pieluchy – praktyczność, higiena i oszczędność

Kosz na brudne pieluchy jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Prosty, nowoczesny design i kolorystyka pozwalają dopasować go do każdego stylu wnętrza. Będzie wyglądał dobrze w pokoju dziecka, łazience jak i w biurze. Uniwersalny pojemnik na pieluchy zapewnia 100% ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami i zarazkami w pomieszczeniu, zwiększając bezpieczeństwo i higienę otoczenia maluszka.

Komfort i wygoda dla każdej mamy

Najważniejszy jest komfort mamy i dziecka! Utrzymanie czystości nigdy nie było takie łatwe. Funkcjonalność i świetna jakość produktu jest potwierdzona atestami. Kosz na pampersy jest wykonany z bezpiecznego tworzywa (bez szkodliwych substancji np. bisfenolu A), posiada pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Ergonomiczny i wytrzymały pojemnik posłuży przez lata, na długo po tym, gdy maluszek wyrośnie z pieluch.