Jaki jest najskuteczniejszy, a zarazem najmniej skomplikowany sposób, aby mieć piękne rzęsy? Niektóre kobiety stawiają na serum i produkty pielęgnacyjne do rzęs, ale jest to sposób bardzo czasochłonny, długotrwały i nigdy nie mamy pewności co do rezultatów.  Inne, te które cenią sobie swój czas i komfort życia, wybierają przedłużanie lub zagęszczanie rzęs.

Łatwy i przyjemny sposób

Są to dwa odrębne sposoby, aby w sposób łatwy i przyjemny poprawić  zarówno swój wygląd, jak i samopoczucie. Przedłużanie rzęs jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które mają bardzo dużo swoich włosków, lecz niestety z powodu ich długości są one mało widoczne.

Natomiast, jeśli Twoje rzęsy są dość długie, ale jest ich stanowczo zbyt mało, wybierz zagęszczanie rzęs Kraków. Oczywiście obydwie te metody można ze sobą swobodnie łączyć, aby uzyskać wymarzony efekt wachlarza  lub naturalnego podkreślenia. Kolejną zaletą tych metod, poza szeroką gamą stylizacji, jest natychmiastowy i pewny efekt.

Pierwsze kroki w gabinecie kosmetycznym

Wychodząc z gabinetu wyglądasz dokładnie tak, jak tego oczekiwałaś i nie musisz się niczym martwić przez kolejne tygodnie. Dodatkowo, pielęgnacja i dbałość o Twoje rzęsy jest naprawdę prosta. Powinnaś je czesać dwa razy dziennie i myć tak często jak całą twarz. Pytanie, które może się pojawić to: czym myć? Jedyną zasadą w tym przypadku jest, aby produkt nie zawierał tłuszczu.

Trwałość stylizacji

Jego konsystencja jest nieistotna z punktu widzenia trwałości stylizacji. Może to być zarówno pianka, jak i żel, czy mus. Niezbyt dobrym pomysłem będzie używanie np. mleczka, ponieważ zawiera dużo tłuszczu. Kolejną rzeczą wartą wspomnienia jest oszczędność czasu. Twoje rzęsy będą miały piękny,  intensywny, czarny kolor, więc nie tracisz go co rano, na ich tuszowanie.

Poza tym, nawet jeśli pogoda nie sprzyja, pada deszcz, czy też masz zamiar iść na basen lub siłownię, masz pewność, że przez cały czas Twoje rzęsy będą wyglądały idealnie. Jedyne o czym musisz pamiętać, to uzupełnianie rzęs. Całe szczęście niezbyt częste, tylko raz na trzy tygodnie. Zastanawiasz się pewnie, ile czasu zajmuje sama aplikacja oraz późniejsze uzupełnianie rzęs.

Podejrzewam, że będziesz zaskoczona, gdyż czas, jaki musisz na to poświęcić, to około dwie godziny. Tylko tyle potrzeba, aby Twoje piękne rzęsy olśniewały otoczenie każdego dnia, od momentu gdy otwierasz oczy rano, do czasu gdy zamykasz je wieczorem.

źródło: ateliermagnitica.pl – Salon kosmetyczny Kraków