Oferujemy Państwu profesjonalny serwis laptopów, komputerów, notebooków, tabletów, telefonów i nawigacji wiodących producentów, między innymi Asus, Dell i HP. Ponadto, zajmujemy się sprzedażą części oraz akcesoriów do laptopów, sprzedażą samych laptopów nowych oraz używanych, a także sprzedażą tuszy i tonerów. Nasza firma znajduje się na terenie Wrocławia.

Szybka konsultacja oraz diagnoza

Nasi pracownicy fachowo zdiagnozują i wycenią koszty naprawy Twojego sprzętu. Po wycenie, mogą Państwo zdecydować o naprawie albo zrezygnować z usługi. Nasz serwis laptopów Wrocław, poza profesjonalną diagnozą i naprawą, doradzi, jaki laptop, komputer czy tablet kupić, w zależności od Państwa preferencji. Ponadto, udzieli informacji na wszystkie techniczne pytania.

Na pierwszym miejscu jest profesjonalizm i zadowolenie Klientów

Na każdą wykonywaną usługę udzielamy gwarancji. Mamy wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem. Nasz serwis laptopów jest wyposażony w profesjonalny sprzęt, który pozwala na utrzymanie wysokiej jakości usług oraz uzyskanie dużej skuteczności napraw. Oferujemy również dojazd do klienta na terenie miasta Wrocław oraz okolic.

Konkurencyjne ceny oraz szybkość napraw

Jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm we Wrocławiu zajmującą się serwisowaniem sprzętu IT. Nasz serwis laptopów cechuje duża znajomość rynku IT, szerokie zaplecze zamiennych części do laptopów oraz komputerów stacjonarnych. Proponujemy bardzo konkurencyjne ceny na rynku Wrocławia oraz uzgadniamy dogodny czas naprawy, mając na uwadze preferencje Klienta.

Laptopy nowe i używane

Nasz serwis laptopów przygotował specjalnie dla Klientów szeroką ofertę komputerów nowych oraz używanych. Większość komputerów używanych to sprzęt poleasingowy z górnej półki, specjalnie wyselekcjonowany przez fachowców naszej firmy. Serwis Asus, Dell i HP to nie tylko naprawa laptopów, ale także ich sprzedaż.

Kontakt z Klientem

Wszyscy Klienci są na bieżąco informowani o kolejnych etapach naprawy oraz o kolejnych postępach. Na bieżąco decydują, czy nasi pracownicy mają podjąć się poszczególnych etapów naprawy. Nasz serwis laptopów jest skoncentrowany na Kliencie. Według naszych Klientów jesteśmy najlepszą firmą zajmującą się sprzętem komputerowym we Wrocławiu.