Komfort i niezawodność – postaw na roaming Play!

Wyjeżdżając za granicę, warto zadbać o to, żeby mieć odpowiedni pakiet danych, umożliwiających korzystanie z Internetu. Play daje swoim klientom możliwość wybrania jednej z wielu ofert, przygotowanych dla osób, które chcą korzystać z roamingu. Play Internet za granicą może się przydać m.in. podczas podróży służbowej lub wakacji za granicą. 

Roaming Play dedykowany jest osobom, które planują zostać na terenie krajów należących do Unii Europejskiej. Decydując się na skorzystanie z oferty Play, możesz mieć pewność, że twój Internet zawsze będzie działał w sposób szybki i niezawodny. Jeżeli więc cenisz sobie komfort, postaw na Play Internet za granicą!

Prosta aktywacja wybranego pakietu

Wybierając roaming w Play możesz zdecydować się na jeden wielu dostępnych pakietów. Jeżeli nie jesteś pewien, który produkt będzie najlepiej dostosowany do twoich potrzeb, możesz skorzystać z pomocy konsultanta, który chętnie odpowie na twoje pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości.

Dużą zaletą korzystania z produktów Play, jest prostota ich aktywacji. Aby aktywować wybrany pakiet Play Internet za granicą wystarczy, wpisać na klawiaturze odpowiedni kod, a następnie zatwierdzić go zieloną słuchawką (przyciskiem nawiązywania połączenia). Można też aktywować pakiet za pomocą SMS. Chcesz wiedzieć, ile Internetu w ramach wybranego pakietu ci zostało? Użyj kodu *575#.

O tym musisz pamiętać

Wybierając roaming Play możesz korzystać z niego na terenie krajów należących do Unii Europejskiej, a także w Lichtensteinie, Norwegii oraz na Islandii. Zwróć uwagę na to, jaki pakiet wybierasz. Tylko oferta Play na Kartę odNowa jest ważna bezterminowo (do momentu wykorzystania danych). Inne pakiety są ważne przez okres 14 dni od aktywowania ich.

Nie ma limitów paczek, które mogą być aktywowane. I na koniec nie mniej ważne – przed aktywowaniem jakiejkolwiek paczki z danymi, upewnij się, że masz włączoną usługę roamingu międzynarodowego. W przeciwnym wypadku, nie będziesz w stanie korzystać z zakupionego pakietu danych. Wybierz produkty Play i ciesz się doskonałą jakością Internetu, podczas przebywania zagranicą!