Jak mieć kręcone włosy

Od lat kręcenie włosów jest popularne wśród kobiet. Jest to proces, któremu poddają się szczególnie starsze osoby, choć nie zawsze. Utrwaliło się już, że trwałą ondulację robią starsze osoby, jednak nie jest to prawdą, ponieważ nie jest ona tylko dla tego wieku zarezerwowana.

Czym jest trwała ondulacja? To proces, który ma skręcić włosy na stałe, by przez dłuższy czas nie trzeba było ich kręcić. To rozwiązanie dla osób, które chcą mieć loki, bo natura ich nimi nie obdarzyła, jednak nie mają czasu ich kręcić codziennie.

Jakie kosmetyki do kręconych włosów

Trwała ondulacja zapewnia kręcone włosy przez bardzo długi czas, bez względu na to, czy są myte czy nie, zaś do pokręcenia ich potrzebne są płyny do trwałej ondulacji, gwarantuje, że przez krótki czas będą kręcone, ale po myciu się wyprostują. Do wykonania takiej fryzury potrzebne są odpowiednie płyny. Bez nich nie będzie takiego działania.

Mają one skręcić i wzmocnić skręt włosów, żeby się długo trzymał. Dla kogoś, kto codziennie chce mieć inną fryzurę, nie jest to zbyt dobre, ponieważ na bardzo długo będzie tylko jedna fryzura, jednak dla kogoś, kto chce mieć przez dłuższy czas loki nie ma czasu ich codziennie kręcić, jest to doskonałe rozwiązanie.

Krótkie lokowane włosy


Trwała ondulacja
zwykle najlepiej trzyma się na krótkich włosach, ponieważ w zależności od długości włosów, będzie się trzymała lepiej lub gorzej, jednak krótkie skręcone włosy utworzą tzw, baranka, który nie każdemu pasuje, a szczególnie osobom młodym. Dlatego rzadko się zdarza, żeby krótsze włosy nakręcać trwałą, gdyż będzie to fryzura bardziej pasująca dla starszej osoby niż młodej.

Kosmetyki do trwałej ondulacji kupisz tu: https://trena.pl/196-trwala-ondulacja